top of page

טיפול זוגי

למי מתאים הטיפול הזוגי?

הטיפול הזוגי מתאים לזוגות (או לעיתים אף לאחד מבני הזוג) אשר חשים כי אורח החיים התובעני, השגרה, ההורות ושאר מעגלי החיים- נוגסים להם בזוגיות. בני זוג שמוצאים את עצמם שותפים לדירה או שותפים להורות , אך רחוקים מהחוויה הזוגית, כאשר כל דילמה הורית או דילמה באשר היא הופכת להיות מריבה קולנית או שתיקה רועמת. כאלה המתלבטים האם להשאר או לשחרר. 

 

ההדרכה מותאמת לנישואים פרק ב, חד מיניים ועוד.

איך הטיפול יכול לעזור?

הטיפול הזוגי יסייע לכם להבין את הזוגיות, להתמודד עם הקשיים המתעוררים בה, לשמור עליה, לשפר אותה. הטיפול הזוגי יוכל לעזור לכם לנהל את הקונפליקטים בינכם, להגיב בצורה מאוזנת אחד לשני, לגלות סבלנות לתכונות שאתם פחות אוהבים אצל בן / בת הזוג, להרגיש בנח אחד עם השני, לרצות להיות ביחד, לשפר את התקשורת והאווירה בבית, לנהל את הדיאלוג ההורי בצורה מכבדת.

מה קורה בפגישות?

התהליך בפגישות מותאם  לצרכים שלכם, לאופי שלכם, ולסגנון החיים שלכם.

במהלך הפגישות נשוחח על הדברים שמפריעים לכם, נלמד איך אפשר לומר אמירה באופן כזה שלא יעורר התנגדות וגם אם כן איך מתקדמים משם. נבין מהן האמונות המנחות אתכם. מהם הערכים, הקווים האדומים והרצונות היומיומיים. ביחד נגלה מה ישים ואפשרי ומה בגדר מיתוס שתוקע את הקשר ויושב שם כמו אמונה, שכשהיא אינה מתקיימת - היא כמו מפגע באמצע הכביש שיוצרת פקקי ענק.

בפגישות אנחנו מדברים, מבינים, לומדים, אך לא רק -  תכירו מודלים לתקשורת מקרבת, תתאמנו בשיח מילולי ובלתי מילולי, תתרגלו ותקבלו משימות לקחת אתכם הביתה . 

הפגישות יהיו ביחד ולעתים יהיו גם מפגשים בהם נחשוב שנכון יותר להיפגש עם כל אחד מכם לחוד.

מה קורה בין הפגישות?

ישנם זוגות המבקשים ליווי גם במהלך השבוע בצמתים נפיצים,  וישנם שמתאזרים בכוחות וממתינים למפגש. כך או כך מטרת הליווי אינה ליצור תלות אלא להיות מורה דרך. 

איך זה עובד?

פגישה ראשונה: בפגישה זו אני לומדת את הסיפור הזוגי שלכם. מבינה ביחד אתכם, את האתגרים הזוגיים איתם אתם מתמודדים -  איך קורה שהתחתנת עם בן זוג ״טוב לב״ וכעת יש לך ״פראייר״ בבית, לאן נעלמה לך אותה בת זוג ״נחושה״ ואיך היא פתאום הפכה להיות ״וורקוהוליית עקשנית״.  אנחנו מגדירים ומדייקים מטרות, בונים תוכנית עבודה. מתאימים את תוכנית העבודה למבנה המשפחה שלכם ולצרכים הייחודיים לכם. 

 

פגישות המשך: בפגישות הבאות אנחנו פותחים את החוזה הזוגי הראשוני שלכם, מוצאים את נקודות החיבור , את הנכסים האישיים ( נכס אינו רכוש חומרי כי אם תכונות ויכולות , שאימצתם במהלך חייכם) שיש לכל אחד מכם ואיך הם יכולים להשלים או לתמוך אחד בשני . אנחנו מפרקים סיטואציות שחוזרות על עצמן ולומדים דרכים אחרות להתמודד איתן.

 

משך כל פגישה: 60 דקות. 

תדירות: בהתאם לצורך להתקדמות התהליך, למטרות ולדחיפות.  ישנם מקרים שמצריכים פגישה אחת או שתיים וישנם שמצריכים תהליך וליווי אחר. במסגרת הכאן ועכשיו התהליך הינו קצר מועד בשאיפה של עד 3 חודשים.

 

מקום:  בקליניקה שלי בתל אביב ,שכונת רמת אביב , רחוב ברודצקי . קומת קרקע, יש נגישות לנכים ומוגבלי תנועה.

או במסגרת טיפול מרחוק – בטלפון או בזום.

חניה: בסמוך לקליניקה, ברחוב ובמגרשי החניה הפתוחים לציבור (כחול לבן)

מחיר:  410 שח כולל מע"מ לפגישה

אמצעי תשלום: אשראי, שיק, מזומן או העברה בנקאית

bottom of page